Lea Ücretsiz Üyelik


Lea Ailesine Sende Katıl ve Daima Kazan Sen Ol

80 TL puanlık ilk siparişinizde ücretsiz hediyeniz adresinize kadar gönderilecektir.

Biz Kimiz ?

İstanbul Trakya Serbest Bölgesi’nde bulunan Giz Cosmetics, 2006 yılında kurulmuş olup, hali hazırda dekoratif kozmetik ürünlerinin önde gelen üreticilerinden ve ihracatçılarından biridir. Isabelle Dupont, DermaDhose ve Ohso gibi markaları ile öne çıkan Giz Cosmetics, uzun yıllar uluslararası pazarda yerini koruyarak büyümüş, dünyanın önde gelen üreticilerinden biri haline gelmiştir. Mevcut markalarını 75 ülkeye ihraç ederek dünya çapında bilinir ve talep edilir hale getirmiştir.

Kazanç Planı

Lea’nın net ve güvenilir kazanç dünyasında artık sen de varsın. Kullan, kazan! Sevdiğin ve hep ihtiyacın olan ürünleri kullanırken sana sunulan indirim ve kampanyalarla tasarruf edeceksin. Tavsiye et, kazan!Güvendiğin ürünleri sevdiklerine ve tanıdıklarına da kullandır, kataloğuyla satış yaparak para kazanmanın tadını çıkar. Ekip kur, kazan! Arkadaşların ve onların arkadaşları da seni gördükçe bu dünyada yer almak isteyecek.

Katalog

Lea, sizlere satın alırken tasarruf edebileceğiniz, satarken kazanç elde edebileceğiniz veya kendi ekibinizi kurarak daha çok kazanabileceğiniz harika bir iş fırsatı sunuyoruz. Üstelik her ay yenilenen kampanya ve fırsatlardan faydalanabilir hem kazanıp hemde trendleri yakından takip edebilirsiniz. Bütün ürünleri hipoalerjenik ve dermatolojik olarak test edilmiş, zararlı olduğu bilinen paraben, formaldehit gibi birçok sert kimyasal kullanılmadan üretilmektedir.